Regulamin

1. Niniejszy blog nie jest śmietnikiem na spam ale miejscem składowania i wymiany wartościowej wiedzy i informacji, które mają uczynić Twoje życie lepszym i ciekawszym.

2. Drogi komentujący, dodanie własnego komentarza to świetna okazja do autoprezentacji. Masz okazje wykazać się erudycją, elokwencją, wysoką kulturą osobistą, znajomością tematu, ciekawym spojrzeniem na dane zagadnienie i poszanowaniem poglądów innych komentujących.

3. Nie ma znaczenia jakiego Jesteś wyznania, jaki masz kolor skóry, pochodzenie, status materialny, orientację czy poglądy polityczne. Ten blog jest dla wszystkich i każdy ma możliwość komentowania i wymiany własnych spostrzeżeń w sposób kulturalny i rzeczowo na temat.

4. Zabrania się publikowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, obrażających innych komentujących oraz ich poglądy a także autora bloga i pozostałe osoby przy nim współpracujące. Uzasadnione jest to tym, że z bloga może również korzystać młodzież i dzieci a tego typu komentarze mają charakter antywychowawczy.

Pamiętaj !

Bądź nieskazitelny w słowach…

5. Zabrania się publikowania komentarzy na tematy polityczne, religijne oraz każde inne nie związane bezpośrednio z tematem danego artykułu.

6. Zabrania się dodawania komentarzy zawierających reklamy produktów i usług bądź nazw produktów i marek, stanowiących własność ich właściciela.

7. Zabrania się umieszczania w komentarzach treści nawołujących do nienawiści, rasizmu, siania propagandy oraz pozostałych czynności niezgodnych z obowiązującym polskim prawem i konstytucją RP.

8. Drogi komentujący, jeżeli ewidentnie nie zgadzasz się z treścią któregoś z zamieszczonych artykułów, kulturalnie, rzeczowo i konkretnie przedstaw własne argumenty. Jeżeli będą one obiektywne, ciekawe i pokażą świeże spojrzenie na dane zagadnienie, Twoje zdanie będzie wzięte pod uwagę a może nawet administrator bloga zaproponuje Ci współpracę, bądź odpłatne skorzystanie z Twojej wiedzy i opinii.

9. Publikowane będą tylko komentarze o wysokiej jakości merytorycznej z konkretnymi argumentami i weryfikowalną wiedzą.

10. Wszelkie komentarze niezgodne z powyższym regulaminem, będą moderowane bądź bezpowrotnie usuwane.

11. Kontakt z administratorem i właścicielem bloga odbywa się za pomocą adresu e-mail: administrator@chceszrozwoju.pl

Administrator